previous
next

Domy całoroczne Komfort 365

Katalpa E11 V2

Katalpa E-11 v1 to drewniany dom letniskowy całoroczny z użytkowym poddaszem.

Wymiar zewnętrzny

622x722 cm

Wymiary tarasu (w opcji):

250x700 cm (17,5 m2)

Powierzchnia podłogi:

71 m2

Powierzchnia użytkowa

61 m2

Kąt nachylenia dachu

45 stopni

Opis domu

Dom E11 V2 to drewniany, całoroczny dom rekreacyjny, który doskonale łączy tradycję z nowoczesnością, oferując wyjątkowe miejsce do wypoczynku lub zamieszkania, gdzie każdy detal wykonany jest z myślą o wygodzie i funkcjonalności.

Na parterze znajduje się przestronny salon, który będzie idealnym miejscem spotkań i relaksu. Wydzielona kuchnia, stanowi integralną część parteru i jest w pełni funkcjonalna. Łazienka została starannie zaprojektowana, aby sprostać codziennym potrzebom mieszkańców.

Duży taras, stanowi doskonałe miejsce na relaks na świeżym powietrzu. To idealne miejsce na poranną kawę lub letnie wieczory spędzane w gronie najbliższych.

Na poddaszu znajdują się przestronne sypialnie, które zapewniają prywatność i spokój. Duże okna pozwalają na dostęp do naturalnego światła i pięknych widoków, tworząc przytulną atmosferę.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą, w której znajdą Państwo szeroki wybór atrakcyjnych pakietów, takich jak: wizualny, energooszczędny czy łazienka pod klucz.

Ponadto nasze drewniane domy cechuje najwyższa jakość: są bezpieczne, zdrowe i ekologiczne. Wszystko to z myślą o Państwa preferencjach.

Cena

Stan surowy zamknięty:

od 143 972 zł netto

Stan wykończony:

od 207 069 zł netto

POBIERZ PEŁNĄ OFERTĘ

Rzuty

Parter

Parter z wiatrołapem

Poddasze 2 sypialnie

Poddasze 2 sypialnie i WC

Poddasze 3 sypialnie

Poddasze 3 sypialnie i WC

Poddasze 2 sypialnie, WC i strefa SPA

Przekrój

Formularz kontaktowy