Katalpa
POZNAJ NAS LEPIEJ

Kilka słów o nas

Doświadczenie

Firma Katalpa istnieje od 2007 roku. Przez ten czas wykonaliśmy setki realizacji i dzięki wielu zadowolonym klientom z roku na rok budujemy coraz więcej. Są to zarówno wysokiej jakości domy drewniane rekreacyjne jak i energooszczędne domy mieszkalne. Siedziba firmy znajduje się w Miłomłynie (woj. warmińsko-mazurskie). Obecnie jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży budowlanej w regionie. Zasięgiem działania obejmujemy cały kraj.

Co nas wyróżnia

Cechy, które nas wyróżniają to elastyczność w zakresie wykończeń i personalizacja wyglądu zewnętrznego każdego domu. Domy rekreacyjne oferujemy z atrakcyjnymi pakietami wizualnymi. Domy mieszkalne dostępne są w różnych wariantach różniących się poziomem zapotrzebowania na energię. Przy projektowaniu i wykonywaniu konstrukcji szczególną uwagę przykładamy do trwałości zastosowanych rozwiązań. Dlatego nasze domy objęte są długoletnią gwarancją i serwisem pogwaracyjnym.

Wykwalifikowany zespół

Firma posiada wykwalifikowaną kadrę zarządzającą i techniczną. Nasi pracownicy to pasjonaci, cały zespół dąży do podejmowania nowych, coraz większych wyzwań oraz do osiągania coraz lepszej jakości. Celem naszej działalności jest zadowolenie klientów i satysfakcja pracowników.

NASZA MISJA

„Tworzenie idealnych miejsc do zamieszkania i wypoczynku.”

Dlaczego warto wybrać firmę Katalpa?

  • Indywidualne podejście do każdej inwestycji
  • Fachowa obsługa oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
  • Doskonała organizacja pracy i terminowość
  • Odpowiednio dobrane najlepsze materiały i rozwiązania techniczne
  • Doświadczone ekipy montażowe
  • Efekt końcowy – nasze domy budzą zachwyt w otoczeniu