Katalpa

Domy Katalpa idealne na wynajem

Data: 30.08.19

Autor: admin

Domy Katalpa idealne na wynajem

Domy rekreacyjne

W naszej ofercie znajdziesz szereg domów rekreacyjnych oraz całorocznych. Każdy z nich jest wyjątkowy. Dzięki wielu opcją personalizacji można dostosować dom pod względem kolorystycznym czy usytuowania wnętrza. Ważnym elementem domu rekreacyjnego jest również taras. Oferujemy możliwość wykonania powiększonych tarasów – idealnych do wypoczynku na świeżym powietrzu.

 

Czerp korzyści z wynajmu domów KATALPA

Nasze domy z powodzeniem spełnią oczekiwania stawiane przed domami wypoczynkowymi, budowanymi pod wynajem. Dzięki otwartej przestrzeni na parterze oraz prywatnej części na poddaszu modele Katalpa doskonale sprawdzą się na wypoczynek rodzin z dziećmi czy grona znajomych. Wiele modeli, które wybudowaliśmy dostępnych jest już na rynku turystycznym.

 

 

Modele, które można spotkać na mapie rekreacyjnej Polski to Katalpa E-6, E-7, C-55. Powierzchnia użytkowa tych modeli nie przekracza 50 m2. Dzięki wyraźnemu podziałowi na strefę dzienną oraz prywatną bez przeszkód można wypoczywać.

Domy rekreacyjne budujemy na terenie całego kraju. Masz ciekawe miejsce, które może podobać się innym? Wybuduj z nami dom i czerp korzyści z wynajmu swojego domu.