Katalpa
Domy Galeria

Przejrzysty VII (Murator)

Dom jednorodzinny parterowy

Powierzchnia użytkowa:
68,8 M2
Powierzchnia zabudowy:
90,20 M2
Powierzchnia garażu:
90,20 M2

Opis domu

“Od strony ogrodu prym wiodą obszerne przeszklenia, zajmujące prawie całą elewację. Są nowoczesnym, ozdobnym elementem, ale przede wszystkim stanowią świetne doświetlenie pomieszczeń. Taras roztacza się wzdłuż całej ściany, tworząc komfortową strefę zewnętrznego wypoczynku. Boczne ściany domu, które nieco osłaniają taras, zapewnią poczucie większej intymności, a częściowe zadaszenie – zimą uchroni przed zaleganiem śniegu, a latem – od nadmiernego nasłonecznienia wnętrza. Wspólnym mianownikiem mieszkalnej części domu jest salon, który łączy w sobie funkcję wypoczynkową, jadalną i komunikacyjną.

W centralnym punkcie parteru zaplanowano kominek, gwarantując nie tylko wszechobecny cieplny komfort, ale także relaksujący kontakt z pięknem żywego ognia. Po przeciwległych stronach salonu, zaprojektowano dwie sypialnie, a od frontu – przylegającą do niego kuchnię. Wejście do łazienki odizolowano nieco od strefy wypoczynku, projektując je z boku, od strony korytarza. W lewej części domu przewidziano jednostanowiskowy garaż, dostępny także od strony ogrodu. Wobec braku wydzielonego pomieszczenia gospodarczego, garaż może przejąć na siebie również funkcję przechowalni (leżaków, grilla i narzędzi ogrodowych) i co ważne – jego powierzchnia zdecydowanie na to pozwala. Warto też zwrócić uwagę na poddasze, które w ramach indywidualnej adaptacji można przeznaczyć na cele mieszkalne i wygospodarować dodatkowe, potrzebne pomieszczenia.

Cennik

Stan surowy zamknięty:

240 925 zł brutto z VAT 8%

Stan wykończony:

347 853 zł brutto z VAT 8%

Rzuty

Dowiedz się więcej

Piotr Nikraszewicz

Potrzebujesz więcej informacji?

Zadzwoń lub napisz do naszego doradcy:

+48 601 586 645

info@katalpa.com.pl

Piotr Nikraszewicz

DZIAŁ HANDLOWY I OBSŁUGA UMÓW

Szczegóły oferty

Zapoznaj się z technologią Nordic Thermozobacz wideo

 

Nordic Thermo to opracowana przez naszą firmę technologia budowy domów niskoenergetycznych i energooszczędnych.

Dom w systemie Nordic Thermo cechuje się bardzo dobrą termoizolacją. Ściany zewnętrzne i dach posiadają ocieplenie o grubości aż 35cm co gwarantuje niskie zapotrzebowanie na energię do ogrzewania oraz dodatkowo zapewnia bardzo dobre wygłuszenie domu i izolację od hałasów zewnętrznych. Ściany Nordic Thermo są w pełni otwarte dyfuzyjnie („oddychające”) i wykonane z najlepszych materiałów na rynku.

Podobne projekty