previous
next

Domy całoroczne Komfort 365

Katalpa E-11 V5

Katalpa E-11 V5 to dom rekreacyjny całoroczny z poddaszem użytkowym

Wymiar zewnętrzny

622x722 cm

Wymiary tarasu (w opcji):

250x500 cm (12,5 m2)

Powierzchnia podłogi:

71 m2

Powierzchnia użytkowa

61 m2

Kąt nachylenia dachu

45 stopni

Opis domu

Dom E11 V5 to innowacyjny projekt domu drewnianego, który będzie nie tylko idealnym miejscem na rodzinny wypoczynek, ale również zachęci do relaksu i regeneracji. Centralnym punktem tego domu jest wewnętrzna sauna, która dodaje mu unikalny element luksusu i zdrowego stylu życia.

Salon, będący sercem tego domu, jest przestronny i oświetlony dzięki dużym oknom, które nie tylko wpuszczają mnóstwo naturalnego światła, ale również otwierają widoki na otaczającą przyrodę. Drewniane elementy wykończeniowe podkreślają przytulny charakter przestrzeni, tworząc atmosferę ciepła i harmonii.

Wyjście z salonu na taras stanowi rozszerzenie przestrzeni mieszkalnej na zewnątrz. Taras, idealny do relaksu i spotkań towarzyskich, jest miejscem, gdzie mieszkańcy mogą cieszyć się świeżym powietrzem i pięknem otaczającego krajobrazu.

Poddasze tego domu zostało zaprojektowane z myślą o zapewnieniu maksymalnego komfortu mieszkańcom. Sypialnie stanowią prywatną przestrzeń do wypoczynku i regeneracji.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą, w której znajdą Państwo szeroki wybór atrakcyjnych pakietów, takich jak: wizualny, energooszczędny czy łazienka pod klucz.

Ponadto nasze drewniane domy cechuje najwyższa jakość: są bezpieczne, zdrowe i ekologiczne. Wszystko to z myślą o Państwa preferencjach.

Cena

Stan surowy zamknięty:

od 142 757 zł netto

Stan wykończony:

od 219 399 zł netto

POBIERZ PEŁNĄ OFERTĘ

Rzuty

Parter

Parter z wiatrołapem

Poddasze 2 sypialnie

Poddasze 2 sypialnie i WC

Poddasze 3 sypialnie

Poddasze 3 sypialnie i WC

Poddasze 2 sypialnie, WC i strefa SPA

Przekrój

Formularz kontaktowy