Katalpa
Domy THERMO PLUS Energooszczędne

Katalpa E-15 mini

Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym.

Powierzchnia użytkowa
76,92 M2
Powierzchnia netto
88,01 M2
Taras (opcjonalny)
300 x 600 cm
Wymiary parteru
656 x 856 cm
Wymiary poddasza
656 x 856 cm

Opis domu

Dom mieszkalny Katalpa E-15 mini to nowoczesny, przestronny oraz przede wszystkim funkcjonalny dom z poddaszem użytkowym.

Na parterze zlokalizowany jest duży pokój dzienny z otwartym aneksem kuchennym oraz pełnowymiarowa łazienka. Dom wyposażony jest w praktyczny przedsionek oraz pomieszczenie gospodarcze mogące również pełnić funkcję kotłowni. Na poddaszu zaplanowano trzy sypialnie lub wariant alternatywny z dwoma sypialniami i garderobą. Sypialnie na poddaszu są wygodne w urządzeniu – dom posiada wysoką ściankę kolankową, która pozwala na praktyczne wykorzystanie przestrzeni pod skosami. Dom E-15 mini można zamówić z opcjonalnym przestronnym tarasem.

 

 

Cennik

Stan surowy zamknięty:

133 200 zł brutto z vat 8%

Stan wykończony:

211 570 zł brutto z vat 8%

Rzuty

Dowiedz się więcej

Piotr Nikraszewicz

Potrzebujesz więcej informacji?

Zadzwoń lub napisz do naszego doradcy:

+48 601 586 645
info@katalpa.com.pl

Piotr Nikraszewicz

DZIAŁ HANDLOWY I OBSŁUGA UMÓW

Szczegóły oferty

Dom szkieletowy w systemie Thermo Plus cechuje się bardzo dobrą termoizolacją. Ściany zewnętrzne posiadają ocieplenie wełną mineralną o grubości 25 cm. Dach został ocieplone warstwą wełny mineralnej o grubości aż 30cm co gwarantuje niskie zapotrzebowanie na energię do ogrzewania oraz dodatkowo zapewnia bardzo dobre wygłuszenie domu i izolację od hałasów zewnętrznych. Ściany Thermo Plus są w pełni otwarte dyfuzyjnie („oddychające”) i wykonane z najlepszych materiałów na rynku.

Podobne projekty