Producent
Domów
Drewnianych
w technologii
szkieletowej

Start / O nas

O nas

DOMY BLISKIE NATURZE - to nasza specjalność.

Budujemy z drewna od lat - zarówno domy mieszkalne, jak i rekreacyjne domki letniskowe; na bazie gotowych projektów i według indywidualnych projektów inwestora. Każda realizacja to dla nas radość i kolejne doświadczenie, które sprawia, że nasza wiedza na temat budowania z drewna staje się jeszcze większa.

Nasza firma działa już od 2007 roku i śmiało możemy stwierdzić, że - obok wiedzy i doświadczenia - naszym największym skarbem są zadowoleni klienci. To dzięki nim budujemy z drewna z jeszcze większą pasją.

Niezmiernie cieszy nas również rosnącą popularność budowania w technologii szkieletowej, zwanej również technologią kanadyjską. Mamy nadzieję, że dokładamy do tego swoją cegiełkę i to również dzięki nam coraz więcej osób marzy o ekologicznym i energooszczędnym domu, którego realizacja jest szybka i niezbyt kosztochłonna. To dzięki rosnącej świadomości naszych klientów możemy oferować coraz ciekawsze rozwiązania technologiczne takie jak choćby zastosowanie płyt elewacyjnych Knauf Aquapanel Outdoor.

Wywodzimy się z Mazur, ale budujemy na terenie całej Polski, wyłącznie z polskiego drewna. Wszędzie jednak przyświecają nam te same zasady. Stawiamy na jakość, trwałość i komfort użytkowania. To wyznaczniki naszego standardu. Jesteśmy pasjonatami. I to dzięki temu tworzymy unikatowy produkt.
 

Newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać nasz newsletter - a w nim informacje o nowościach i aktualnych promocjach!

dzialki
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 KATALPA Ostróda
PROMOCJE 

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information