Domy szkieletowe

Domy szkieletowe

Producent Domów Szkieletowych

W dzisiejszych czasach domy szkieletowe kanadyjskie niezwykle zyskują na popularności. Jest to bowiem nie tylko bardzo szybki, ale również wyjątkowo satysfakcjonujący sposób na zapewnienie sobie własnego dachu nad głową. Podczas całego procesu produkcji domu szkieletowego wraz z naszym zespołem mogą Państwo brać udział w szczegółowym planowaniu konstrukcji, a następnie osobiście nadzorować przebieg budowy domu szkieletowego. Taki model działania pozwala nam tworzyć domy szkieletowe dopasowane do potrzeb klientów.

Bardzo dużym plusem wznoszenia drewnianych domów szkieletowych jest fakt, iż koszty ich budowy są o wiele niższe niż w przypadku budynków stawianych przy wykorzystaniu metod konwencjonalnych. Biorąc pod uwagę dłuższy okres czasu, domy szkieletowe również o wiele bardziej opłacalne niż np. wynajem mieszkania.

Jeśli chodzi o domy szkieletowe Ostróda to jedno z wielu miast, w których oddaliśmy do użytku mieszkańców nasze konstrukcje. Firma Katalpa, jako profesjonalny producent domów szkieletowych, działa na rynku już od ponad 10 lat, dysponując na chwilę obecną listą około 300 wykonanych projektów budowlanych, obejmujących zarówno domy szkieletowe, jak i rekreacyjne. W temacie, jakim są domy szkieletowe warmińsko-mazurskie województwo zyskało z naszą pomocą wiele pięknych i trwałych budowli.

Ponieważ nasza praca zawsze spotyka się z pełnym zadowoleniem klientów, w dość szybkim tempie liczba wznoszonych przez nas domów szkieletowych wzrasta, powodując, że w każdym kolejnym roku nabywamy coraz większe doświadczenie w stawianiu estetycznych, funkcjonalnych i wytrzymałych szkieletowych domów kanadyjskich.

W codziennej pracy dążymy do wznoszenia kanadyjskich domów szkieletowych idealnie dostosowanych do oczekiwań klientów, dlatego udostępniamy możliwość sprecyzowania indywidualnego życzenia odnośnie przyszłego domu szkieletowego. Już na wstępnym etapie rozważania szczegółów przedsięwzięcia mogą Państwo określić wszystkie istotne parametry produkowanego domu szkieletowego.

Jeśli chodzi o budowę standardowych kanadyjskich domów szkieletowych, nasza oferta uwzględnia domy szkieletowe zarówno jedno, jak i dwukondygnacyjne, a ich powierzchnia całkowita obejmuje zwykle zakres od 80 do 120 m2. Przy konwencjonalnych domach szkieletowych tworzymy nawet do 5 oddzielnych sypialni. Design naszych domów szkieletowych może być futurystyczny lub bardziej tradycyjny. Ponadto w projektach kanadyjskich domów szkieletowych w razie potrzeby uwzględniamy garaże jedno lub dwustanowiskowe. Dostępne sposoby ogrzewania naszych domów szkieletowych to pelet, pompa ciepła lub gaz.

Oczywiście konstruowane przez nas domy szkieletowe kanadyjskie mogą posiadać także parametry wykraczające poza wcześniej wymienione czynniki. W naszej pracy nie boimy się nowych wyzwań, zatem w przypadku innych koncepcji domów szkieletowych i kanadyjskich domów szkieletowych, gorąco zachęcamy do kontaktu.

Producent domów szkieletowych Katalpa posiada siedzibę w Ostródzie i w lokalnej branży rozwija się zdecydowanie najbardziej dynamicznie. Warto jednak zaznaczyć, że województwo warmińsko-mazurskie to główny, ale nie wyłączny obszar naszej działalności. Ostróda nie jest więc jedynym miastem, którego mieszkańcy mieli okazję skorzystać z naszych usług. Niezależnie od docelowej lokacji Państwa zlecenia, gwarantujemy domy szkieletowe najwyższej jakości.

Zapraszamy do kontaktu!